Grzegorz Gołofit

grzegorz_golofit.jpg

Grzegorz Gołofit.

Moją przygodę z wędkarstwem muchowym rozpocząłem w 1995 roku. Trzy lata później wystartowałem w pierwszych zawodach z cyklu Grand Prix Polski. Reprezentuję barwy klubu „Bystrzyca Lublin” przy Okręgu PZW Lublin. Jestem wielokrotnym członkiem Muchowej Kadry Polski (Kadra PZW). Podczas swoich dotychczasowych startów, zapisałem na swoim koncie kilka niezłych wyników sportowych. Należą do nich między innymi: zwycięstwo w Grand Prix Polski 2004, drużynowe medale Mistrzostw Europy, drużynowe medale Mistrzostw Polski, drużynowe medale  zawodów Grand  Prix Polski, indywidualne wygrane oraz czołowe lokaty w zawodach z cyklu Grand Prix Polski, drużynowa wygrana  w  międzynarodowych zawodach  „America Cup”, wygrana w międzynarodowych zawodach „G-Loomis Cup” oraz szereg zwycięstw  w zawodach Grand Prix Okręgu PZW Lublin. Jak do tej pory, najlepszym moim wynikiem  indywidualnym na arenie międzynarodowej jest 6 miejsce w  Mistrzostwach Świata, które uzyskałem w zawodach rozegranych we Włoszech w 2018 roku oraz drużynowe Mistrzostwo Europy w 2005 roku.