Bartłomiej Maciąg

bartek.jpg

Bartłomiej Maciąg

Mieszkam w niewielkiej miejscowości  Damnica. Mam 24 lata. Z zawodu jestem Żołnierzem Zawodowym, a dokładniej pełnię funkcję Strażaka  w Wojskowej  Straży Pożarnej w Ustce. W tym roku urodził mi się synek i zostałem szczęśliwym tatą.  Wędkarstwem interesuję się od najmłodszych lat, natomiast  przygodę z muchą zacząłem w 2011 roku. Od tamtego czasu kilkukrotnie stawałem na podium Mistrzostw Okręgu Słupskiego . Trzy razy zdobyłem Puchar Ziem Północnych na rzece  Łupawa(2012r. 2018r.. 2019r.). Wygrywałem również Grand Prix  Koła wędkarskiego PZW Trzy Rzeki, a w tym roku zająłem trzecie miejsce. W październiku bieżącego roku spełniło się moje największe marzenie i  zostałem Mistrzem Polski Seniorów w wędkarstwie muchowym.